HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1 LB 24.08.201220:00 hVllaznia - Skenderbeu1-3thumbs_up.png
events.png2- 31.08.201220:00 hSkenderbeu - Apolonia2-0thumbs_up.png
events.png3 FL 15.09.201215:00 hBylis - Skenderbeu1-1draw.png
events.png4- 24.09.201220:00 hSkenderbeu - Laci3-0thumbs_up.png
events.png5- 30.09.201215:00 hTomori - Skenderbeu0-0draw.png
events.png6- 06.10.201218:00 hSkenderbeu - Shkumbini2-0thumbs_up.png
events.png7 ND 21.10.201218:00 hTeuta - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
events.png8- 27.10.201218:00 hSkenderbeu - Tirana2-0thumbs_up.png
events.png9- 03.11.201218:00 hBesa - Skenderbeu1-1draw.png
events.png10- 21.11.201218:00 hSkenderbeu - Flamurtari3-1thumbs_up.png
events.png11- 18.11.201215:00 hKastrioti - Skenderbeu1-2thumbs_up.png
events.png12- 25.11.201215:00 hLuftetari - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
events.png13- 01.12.201218:00 hSkenderbeu - Kukësi2-0thumbs_up.png
events.png14- 08.02.201318:00 hSkenderbeu - Vllaznia0-1thumbs_down.png
events.png15- 17.02.201315:00 hApolonia - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
events.png16- 24.02.201318:00 hSkenderbeu - Bylis3-0draw.png
events.png17- 01.03.201315:00 hLaci - Skenderbeu0-2thumbs_up.png
events.png18- 09.03.201315:00 hSkenderbeu - Tomori4-2thumbs_up.png
19- 17.03.201315:00 hShkumbini - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
events.png20- 30.03.201318:00 hSkenderbeu - Teuta0-0draw.png
events.png21 QS 07.04.201318:00 hTirana - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
events.png22- 13.04.201318:00 hSkenderbeu - Besa2-0thumbs_up.png
events.png23 FL 21.04.201318:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-0thumbs_down.png
events.png24- 26.04.201318:00 hSkenderbeu - Kastrioti2-0thumbs_up.png
25- 04.05.201318:00 hSkenderbeu - Luftetari1-0thumbs_up.png
events.png26 ZEY 11.05.201318:00 hKukësi - Skenderbeu4-3thumbs_down.png