HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 31 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Match Schedule for TiranaIcal export

 MDVenueDateTimeHome Team   Away TeamResult 
events.png1- 25.08.201218:00 hTomori - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png2 SS 02.09.201218:00 hTirana - Shkumbini3-0thumbs_up.png
events.png3- 14.09.201220:00 hTeuta - Tirana1-1draw.png
events.png4 LUFT 22.09.201215:00 hLuftetari - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png5 QS 29.09.201218:00 hTirana - Besa1-1draw.png
events.png6 FL 06.10.201218:00 hFlamurtari - Tirana1-1draw.png
7 QS 21.10.201215:00 hTirana - Kastrioti0-0draw.png
events.png8 SK 27.10.201218:00 hSkenderbeu - Tirana2-0thumbs_down.png
events.png9- 04.11.201215:00 hTirana - Kukësi1-2thumbs_down.png
events.png10- 10.11.201218:00 hVllaznia - Tirana0-1thumbs_up.png
events.png11- 18.11.201215:00 hTirana - Apolonia2-0thumbs_up.png
events.png12- 24.11.201215:00 hBylis - Tirana1-0thumbs_down.png
events.png13 QS 02.12.201215:00 hTirana - Laci2-1thumbs_up.png
events.png14- 10.02.201315:00 hTirana - Tomori1-0thumbs_up.png
events.png15- 17.02.201315:00 hShkumbini - Tirana1-0thumbs_down.png
events.png16- 23.02.201318:00 hTirana - Teuta1-1draw.png
events.png17 QS 02.03.201318:00 hTirana - Luftetari2-1thumbs_up.png
events.png18 BE 10.03.201315:00 hBesa - Tirana2-1thumbs_down.png
events.png19- 16.03.201315:00 hTirana - Flamurtari3-6thumbs_down.png
events.png20 KA 31.03.201315:00 hKastrioti - Tirana0-3thumbs_up.png
events.png21 QS 07.04.201318:00 hTirana - Skenderbeu1-0thumbs_up.png
events.png22 ZEY 13.04.201315:00 hKukësi - Tirana2-1thumbs_down.png
events.png23 QS 20.04.201318:00 hTirana - Vllaznia1-0thumbs_up.png
events.png24 LP 27.04.201317:00 hApolonia - Tirana0-0draw.png
events.png25- 04.05.201318:00 hTirana - Bylis2-1thumbs_up.png
events.png26- 10.05.201318:00 hLaci - Tirana0-0draw.png