HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for PRISHTINAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201517:30 hPRISHTINA - FERONIKELI0-1thumbs_down.png
229.08.201517:30 hKF ISTOGU - PRISHTINA0-0draw.png
309.09.201517:30 hPRISHTINA - KF LLAPI2-1thumbs_up.png
413.09.201517:30 hBESA - PRISHTINA3-0thumbs_down.png
516.09.201517:30 hPRISHTINA - KOSOVA(V)1-0thumbs_up.png
620.09.201417:30 hTREPCA 89 - PRISHTINA2-0thumbs_down.png
727.09.201417:00 hPRISHTINA - HAJVALIA1-2thumbs_down.png
830.09.201516:00 hPRISHTINA - DRITA1-1draw.png
904.10.201516:00 hLIRIA - PRISHTINA1-1draw.png
1018.10.201516:00 hPRISHTINA - DRENICA1-1draw.png
1125.10.201516:00 hGJILAN - PRISHTINA0-0draw.png
1231.10.201515:00 hFERONIKELI - PRISHTINA3-1thumbs_down.png
1304.11.201515:00 hPRISHTINA - KF ISTOGU1-0thumbs_up.png
1408.11.201515:00 hKF LLAPI - PRISHTINA2-0thumbs_down.png
1518.11.201515:00 hPRISHTINA - BESA0-1thumbs_down.png
1622.11.201515:00 hKOSOVA(V) - PRISHTINA1-1draw.png
1729.11.201515:00 hPRISHTINA - TREPCA 893-2thumbs_up.png
1828.02.201615:30 hHAJVALIA - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
1905.03.201615:30 hDRITA - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
2012.03.201615:30 hPRISHTINA - LIRIA2-0thumbs_up.png
2119.03.201616:00 hDRENICA - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
2227.03.201616:00 hPRISHTINA - GJILAN1-0thumbs_up.png
2303.04.201615:30 hGJILAN - PRISHTINA0-1thumbs_up.png
2406.04.201616:00 hPRISHTINA - KF LLAPI3-1thumbs_up.png
2509.04.201616:00 hFERONIKELI - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
2617.04.201617:00 hPRISHTINA - HAJVALIA0-0draw.png
2724.04.201617:00 hLIRIA - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
2801.05.201617:00 hPRISHTINA - DRITA3-2thumbs_up.png
2904.05.201617:00 hDRENICA - PRISHTINA0-1thumbs_up.png
3008.05.201617:00 hKOSOVA(V) - PRISHTINA2-3thumbs_up.png
3111.05.201617:30 hPRISHTINA - KF ISTOGU1-0thumbs_up.png
3214.05.201617:30 hTREPCA 89 - PRISHTINA-