HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 17 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Rezultatet - Java 7 (25.09.2015 - 27.09.2015)

E enjte, 25.09.2014 - 7. Java
 17:30 hGJILANKF LLAPI1 - 1 
E premte, 26.09.2014 - 7. Java
 16:00 hFERONIKELIKF ISTOGU3 - 1 
 19:00 hDRENICABESA3 - 1 
E shtunë, 27.09.2014 - 7. Java
 15:30 hDRITATREPCA 891 - 0 
 17:00 hLIRIAKOSOVA(V)1 - 1 
 17:00 hPRISHTINAHAJVALIA1 - 2