HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for TREPCA 89Ical export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201517:30 hTREPCA 89 - KF ISTOGU4-0thumbs_up.png
229.08.201517:30 hKF LLAPI - TREPCA 891-2thumbs_up.png
306.09.201517:30 hTREPCA 89 - BESA2-1thumbs_up.png
413.09.201517:30 hKOSOVA(V) - TREPCA 890-0draw.png
516.09.201517:30 hTREPCA 89 - HAJVALIA2-0thumbs_up.png
620.09.201417:30 hTREPCA 89 - PRISHTINA2-0thumbs_up.png
727.09.201415:30 hDRITA - TREPCA 891-0thumbs_down.png
801.10.201516:00 hTREPCA 89 - LIRIA1-1draw.png
904.10.201516:00 hDRENICA - TREPCA 891-1draw.png
1018.10.201516:00 hTREPCA 89 - GJILAN0-1thumbs_down.png
1124.10.201516:00 hFERONIKELI - TREPCA 891-1draw.png
1231.10.201515:00 hKF ISTOGU - TREPCA 890-2thumbs_up.png
1303.11.201515:00 hTREPCA 89 - KF LLAPI0-1thumbs_down.png
1408.11.201515:00 hBESA - TREPCA 891-0thumbs_down.png
1518.11.201515:00 hTREPCA 89 - KOSOVA(V)0-2thumbs_down.png
1625.11.201515:00 hHAJVALIA - TREPCA 893-0thumbs_down.png
1729.11.201515:00 hPRISHTINA - TREPCA 893-2thumbs_down.png
1828.02.201615:30 hTREPCA 89 - DRITA5-1thumbs_up.png
1906.03.201615:30 hLIRIA - TREPCA 892-0thumbs_down.png
2013.03.201615:30 hTREPCA 89 - DRENICA2-0thumbs_up.png
2120.03.201615:30 hGJILAN - TREPCA 890-1thumbs_up.png
2227.03.201616:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI1-3thumbs_down.png
2303.04.201615:30 hTREPCA 89 - KF ISTOGU1-0thumbs_up.png
2406.04.201616:00 hTREPCA 89 - DRENICA2-0thumbs_up.png
2510.04.201616:00 hBESA - TREPCA 890-0draw.png
2615.04.201617:00 hTREPCA 89 - GJILAN3-1thumbs_up.png
2722.04.201617:00 hKF LLAPI - TREPCA 891-1draw.png
2801.05.201617:00 hTREPCA 89 - FERONIKELI3-1thumbs_up.png
2904.05.201617:00 hHAJVALIA - TREPCA 891-0thumbs_down.png
3008.05.201617:00 hTREPCA 89 - LIRIA6-0thumbs_up.png
3111.05.201617:30 hDRITA - TREPCA 890-4thumbs_up.png
3214.05.201617:30 hTREPCA 89 - PRISHTINA-