HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 24 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for HAJVALIAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201517:30 hBESA - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
229.08.201517:30 hHAJVALIA - DRENICA1-2thumbs_down.png
306.09.201517:30 hKOSOVA(V) - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
411.09.201517:30 hHAJVALIA - GJILAN2-0thumbs_up.png
516.09.201517:30 hTREPCA 89 - HAJVALIA2-0thumbs_down.png
621.09.201417:30 hHAJVALIA - FERONIKELI3-2thumbs_up.png
727.09.201417:00 hPRISHTINA - HAJVALIA1-2thumbs_up.png
830.09.201516:00 hHAJVALIA - KF ISTOGU1-0thumbs_up.png
903.10.201516:00 hDRITA - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
1017.10.201516:00 hHAJVALIA - KF LLAPI1-0thumbs_up.png
1125.10.201515:30 hLIRIA - HAJVALIA0-0draw.png
1231.10.201515:00 hHAJVALIA - BESA2-0thumbs_up.png
1304.11.201515:00 hDRENICA - HAJVALIA1-3thumbs_up.png
1407.11.201515:00 hHAJVALIA - KOSOVA(V)0-0draw.png
1517.11.201515:00 hGJILAN - HAJVALIA0-0draw.png
1625.11.201515:00 hHAJVALIA - TREPCA 893-0thumbs_up.png
1702.12.201515:00 hFERONIKELI - HAJVALIA0-0draw.png
1828.02.201615:30 hHAJVALIA - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
1907.03.201615:30 hKF ISTOGU - HAJVALIA1-3thumbs_up.png
2012.03.201615:30 hHAJVALIA - DRITA2-1thumbs_up.png
2120.03.201615:30 hKF LLAPI - HAJVALIA1-1draw.png
2226.03.201615:30 hHAJVALIA - LIRIA3-0thumbs_up.png
2303.04.201615:30 hHAJVALIA - DRENICA1-0thumbs_up.png
2406.04.201616:00 hLIRIA - HAJVALIA3-0thumbs_down.png
2509.04.201616:00 hHAJVALIA - DRITA0-0draw.png
2617.04.201617:00 hPRISHTINA - HAJVALIA0-0draw.png
2724.04.201617:00 hHAJVALIA - KOSOVA(V)4-1thumbs_up.png
2812.05.201517:00 hKF ISTOGU - HAJVALIA1-0thumbs_down.png
2904.05.201617:00 hHAJVALIA - TREPCA 891-0thumbs_up.png
3008.05.201617:00 hBESA - HAJVALIA3-2thumbs_down.png
3111.05.201617:30 hHAJVALIA - GJILAN3-1thumbs_up.png
3214.05.201617:30 hKF LLAPI - HAJVALIA-