HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for KOSOVA(V)Ical export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
123.08.201517:30 hKOSOVA(V) - KF LLAPI0-1thumbs_down.png
230.08.201517:30 hBESA - KOSOVA(V)0-0draw.png
306.09.201517:30 hKOSOVA(V) - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
413.09.201517:30 hKOSOVA(V) - TREPCA 890-0draw.png
516.09.201517:30 hPRISHTINA - KOSOVA(V)1-0thumbs_down.png
620.09.201417:30 hKOSOVA(V) - DRITA2-0thumbs_up.png
727.09.201417:00 hLIRIA - KOSOVA(V)1-1draw.png
830.09.201516:00 hKOSOVA(V) - DRENICA1-0thumbs_up.png
904.10.201516:00 hGJILAN - KOSOVA(V)2-0thumbs_down.png
1017.10.201516:00 hKOSOVA(V) - FERONIKELI1-3thumbs_down.png
1124.10.201516:00 hKF ISTOGU - KOSOVA(V)4-0thumbs_down.png
1231.10.201515:00 hKF LLAPI - KOSOVA(V)1-0thumbs_down.png
1304.11.201515:00 hKOSOVA(V) - BESA0-1thumbs_down.png
1407.11.201515:00 hHAJVALIA - KOSOVA(V)0-0draw.png
1518.11.201515:00 hTREPCA 89 - KOSOVA(V)0-2thumbs_up.png
1622.11.201515:00 hKOSOVA(V) - PRISHTINA1-1draw.png
1728.11.201515:00 hDRITA - KOSOVA(V)5-1thumbs_down.png
1828.02.201615:30 hKOSOVA(V) - LIRIA1-1draw.png
1905.03.201615:30 hDRENICA - KOSOVA(V)2-1thumbs_down.png
2011.03.201615:30 hKOSOVA(V) - GJILAN0-1thumbs_down.png
2119.03.201615:00 hFERONIKELI - KOSOVA(V)1-0thumbs_down.png
2227.03.201616:00 hKOSOVA(V) - KF ISTOGU1-0thumbs_up.png
2303.04.201615:30 hBESA - KOSOVA(V)2-0thumbs_down.png
2407.04.201616:00 hKOSOVA(V) - GJILAN2-0thumbs_up.png
2510.04.201616:00 hKF LLAPI - KOSOVA(V)3-0thumbs_down.png
2617.04.201617:00 hKOSOVA(V) - FERONIKELI0-1thumbs_down.png
2724.04.201617:00 hHAJVALIA - KOSOVA(V)4-1thumbs_down.png
2801.05.201617:00 hKOSOVA(V) - LIRIA0-0draw.png
2904.05.201617:00 hDRITA - KOSOVA(V)3-1thumbs_down.png
3008.05.201617:00 hKOSOVA(V) - PRISHTINA2-3thumbs_down.png
3111.05.201617:30 hDRENICA - KOSOVA(V)6-2thumbs_down.png
3214.05.201617:30 hKF ISTOGU - KOSOVA(V)-