HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
Match Schedule for BESAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
122.08.201517:30 hBESA - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
230.08.201517:30 hBESA - KOSOVA(V)0-0draw.png
306.09.201517:30 hTREPCA 89 - BESA2-1thumbs_down.png
413.09.201517:30 hBESA - PRISHTINA3-0thumbs_up.png
517.09.201517:30 hDRITA - BESA1-0thumbs_down.png
620.09.201417:30 hBESA - LIRIA3-0thumbs_up.png
726.09.201419:00 hDRENICA - BESA3-1thumbs_down.png
830.09.201516:00 hBESA - GJILAN0-0draw.png
905.10.201516:00 hFERONIKELI - BESA2-1thumbs_down.png
1018.10.201517:00 hBESA - KF ISTOGU1-0thumbs_up.png
1125.10.201516:00 hKF LLAPI - BESA1-0thumbs_down.png
1231.10.201515:00 hHAJVALIA - BESA2-0thumbs_down.png
1304.11.201515:00 hKOSOVA(V) - BESA0-1thumbs_up.png
1408.11.201515:00 hBESA - TREPCA 891-0thumbs_up.png
1518.11.201515:00 hPRISHTINA - BESA0-1thumbs_up.png
1622.11.201515:00 hBESA - DRITA2-0thumbs_up.png
1729.11.201515:00 hLIRIA - BESA3-1thumbs_down.png
1828.02.201615:30 hBESA - DRENICA3-1thumbs_up.png
1906.03.201615:30 hGJILAN - BESA1-0thumbs_down.png
2013.03.201615:30 hBESA - FERONIKELI2-1thumbs_up.png
2119.03.201616:00 hKF ISTOGU - BESA1-0thumbs_down.png
2227.03.201616:00 hBESA - KF LLAPI0-0draw.png
2303.04.201615:30 hBESA - KOSOVA(V)2-0thumbs_up.png
2406.04.201616:00 hKF ISTOGU - BESA1-0thumbs_down.png
2510.04.201616:00 hBESA - TREPCA 890-0draw.png
2617.04.201617:00 hBESA - DRENICA3-0thumbs_up.png
2724.04.201617:00 hGJILAN - BESA0-0draw.png
2801.05.201617:00 hBESA - KF LLAPI2-0thumbs_up.png
2904.05.201617:00 hFERONIKELI - BESA3-1thumbs_down.png
3008.05.201617:00 hBESA - HAJVALIA3-2thumbs_up.png
3111.05.201617:30 hLIRIA - BESA2-1thumbs_down.png
3214.05.201617:30 hBESA - DRITA-