HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Team Info - HYSI
HYSI
Address:KF HYSI, Klubi Futbollistik HysiRruga Prishtine - Fushe Kosove (Kilometri i Pare), Kosove,  Prishtine, Republika e Kosoves 
Telephone:+381 38548246/47/48
Fax:+381 (0) 38548249
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:KF HYSI
Team Name:HYSI
Short Name:HYS

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2013-14 Raiffeisen Liga - Kosove 11 25 28 8/4/13 21:44 20
2012-13 Raiffeisen Liga - Kosove 8 33 43 11/10/12 35:31 23
2011-12 Raiffeisen Liga - Kosove 7 33 45 13/6/14 48:41 23
2010-11 Raiffeisen Liga - Kosove 2 22 42 13/3/6 48:29 22
2009-10 Raiffeisen Liga - Kosove 5 25 37 11/4/10 41:31 28