HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for HYSIIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
115.08.201018:00 hHYSI - LIRIA5-0thumbs_up.png
222.08.201018:00 hPRISHTINA - HYSI1-0thumbs_down.png
329.08.201018:00 hHYSI - DRENICA3-1thumbs_up.png
401.09.201017:00 hTREPCA 89 - HYSI1-0thumbs_down.png
505.09.201017:00 hHYSI - BALLKANI1-1draw.png
612.09.201017:00 hFERIZAJ - HYSI2-4thumbs_up.png
719.09.201016:00 hHYSI - TREPCA2-2draw.png
825.09.201016:00 hKEK-U - HYSI1-2thumbs_up.png
903.10.201016:00 hHYSI - FLAMURTARI4-2thumbs_up.png
1013.10.201015:00 hHYSI - BESA3-1thumbs_up.png
1117.10.201015:00 hVELLAZNIMI - HYSI1-2thumbs_up.png
1223.10.201015:00 hLIRIA - HYSI3-2thumbs_down.png
1331.10.201015:00 hHYSI - PRISHTINA0-1thumbs_down.png
1403.11.201015:00 hDRENICA - HYSI2-2draw.png
1507.11.201014:00 hHYSI - TREPCA 894-1thumbs_up.png
1614.11.201014:00 hBALLKANI - HYSI1-2thumbs_up.png
1721.11.201014:00 hHYSI - FERIZAJ1-0thumbs_up.png
1806.03.201115:15 hTREPCA - HYSI2-1thumbs_down.png
1913.03.201115:00 hHYSI - KEK-U3-2thumbs_up.png
2020.03.201115:10 hFLAMURTARI - HYSI0-3thumbs_up.png
2130.03.201115:00 hBESA - HYSI3-2thumbs_down.png
22 16:00 hHYSI - VELLAZNIMI2-1thumbs_up.png
2310.04.201116:00 hHYSI - DRENICA-