HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for PRISHTINAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
114.08.201018:00 hKEK-U - PRISHTINA0-1thumbs_up.png
222.08.201018:00 hPRISHTINA - HYSI1-0thumbs_up.png
329.08.201018:00 hBESA - PRISHTINA3-1thumbs_down.png
401.09.201017:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI3-2thumbs_up.png
504.09.201017:00 hLIRIA - PRISHTINA2-3thumbs_up.png
612.09.201017:10 hFLAMURTARI - PRISHTINA1-1draw.png
719.09.201016:00 hPRISHTINA - DRENICA0-0draw.png
826.09.201016:00 hTREPCA 89 - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
903.10.201016:00 hPRISHTINA - BALLKANI3-0thumbs_up.png
1013.10.201015:00 hFERIZAJ - PRISHTINA1-1draw.png
1117.10.201015:00 hPRISHTINA - TREPCA3-1thumbs_up.png
1224.10.201015:05 hPRISHTINA - KEK-U4-0thumbs_up.png
1331.10.201015:00 hHYSI - PRISHTINA0-1thumbs_up.png
1403.11.201015:00 hPRISHTINA - BESA2-0thumbs_up.png
1507.11.201014:00 hVELLAZNIMI - PRISHTINA0-3thumbs_up.png
1614.11.201014:00 hPRISHTINA - LIRIA1-0thumbs_up.png
1721.11.201014:05 hPRISHTINA - FLAMURTARI3-2thumbs_up.png
1809.03.201115:00 hDRENICA - PRISHTINA0-2thumbs_up.png
1913.03.201115:00 hPRISHTINA - TREPCA 891-0thumbs_up.png
2020.03.201115:09 hBALLKANI - PRISHTINA1-0thumbs_down.png
2130.03.201115:00 hPRISHTINA - FERIZAJ3-1thumbs_up.png
22 16:00 hTREPCA - PRISHTINA1-1draw.png
2310.04.201116:00 hPRISHTINA - TREPCA 89-