HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for LIRIAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
115.08.201018:00 hHYSI - LIRIA5-0thumbs_down.png
221.08.201018:00 hLIRIA - BESA3-0thumbs_up.png
329.08.201018:00 hVELLAZNIMI - LIRIA2-4thumbs_up.png
401.09.201017:00 hFLAMURTARI - LIRIA1-1draw.png
504.09.201017:00 hLIRIA - PRISHTINA2-3thumbs_down.png
611.09.201017:00 hDRENICA - LIRIA2-1thumbs_down.png
718.09.201016:10 hLIRIA - TREPCA 890-0draw.png
826.09.201016:00 hBALLKANI - LIRIA1-1draw.png
902.10.201016:00 hLIRIA - FERIZAJ3-0thumbs_up.png
1013.10.201015:00 hTREPCA - LIRIA1-0thumbs_down.png
1116.10.201015:00 hLIRIA - KEK-U3-0thumbs_up.png
1223.10.201015:00 hLIRIA - HYSI3-2thumbs_up.png
1331.10.201015:00 hBESA - LIRIA2-2draw.png
1403.11.201015:00 hLIRIA - VELLAZNIMI3-2thumbs_up.png
1506.11.201014:30 hLIRIA - FLAMURTARI1-0thumbs_up.png
1614.11.201014:00 hPRISHTINA - LIRIA1-0thumbs_down.png
1720.11.201014:00 hLIRIA - DRENICA0-0draw.png
1806.03.201115:00 hTREPCA 89 - LIRIA1-0thumbs_down.png
1912.03.201115:08 hLIRIA - BALLKANI3-0thumbs_up.png
2020.03.201115:06 hFERIZAJ - LIRIA1-1draw.png
2130.03.201115:00 hLIRIA - TREPCA3-1thumbs_up.png
22 16:00 hKEK-U - LIRIA4-2thumbs_down.png
2309.04.201116:00 hLIRIA - BALLKANI-