HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Gusht 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 15. Gusht 2010 - 18:00 h

HYSILIRIA
50

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 15 Gusht 2010
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit - Merdare
Match referee(s):Muhedin FERATI
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 27' : Mentor ZHDRELLA ( 1 )
  • 40' : Kastriot REXHA ( 1 )
  • 6' : Labinot OSMANI ( 1 )
  • 73' : Labinot OSMANI ( 1 )
  • 81' : Granit CEKAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • ' : Besar MUSOLLI ( 1 )
   • 6' : Vebi ALIEVSKI ( 1 )