HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 31 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for FLAMURTARIIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
115.08.201018:00 hBALLKANI - FLAMURTARI2-1thumbs_down.png
222.08.201018:00 hFLAMURTARI - VELLAZNIMI0-0draw.png
329.08.201018:00 hFERIZAJ - FLAMURTARI2-2draw.png
401.09.201017:00 hFLAMURTARI - LIRIA1-1draw.png
505.09.201017:00 hTREPCA - FLAMURTARI0-0draw.png
612.09.201017:10 hFLAMURTARI - PRISHTINA1-1draw.png
718.09.201016:00 hKEK-U - FLAMURTARI3-0thumbs_down.png
826.09.201016:00 hFLAMURTARI - DRENICA2-0thumbs_up.png
903.10.201016:00 hHYSI - FLAMURTARI4-2thumbs_down.png
1013.10.201015:00 hFLAMURTARI - TREPCA 891-0thumbs_up.png
1117.10.201015:00 hBESA - FLAMURTARI4-1thumbs_down.png
1224.10.201015:13 hFLAMURTARI - BALLKANI4-3thumbs_up.png
1331.10.201015:00 hVELLAZNIMI - FLAMURTARI2-1thumbs_down.png
1403.11.201015:00 hFLAMURTARI - FERIZAJ3-0thumbs_up.png
1506.11.201014:30 hLIRIA - FLAMURTARI1-0thumbs_down.png
1614.11.201014:00 hFLAMURTARI - TREPCA3-1thumbs_up.png
1721.11.201014:05 hPRISHTINA - FLAMURTARI3-2thumbs_down.png
1806.03.201115:00 hFLAMURTARI - KEK-U1-2thumbs_down.png
1912.03.201115:09 hDRENICA - FLAMURTARI2-1thumbs_down.png
2020.03.201115:10 hFLAMURTARI - HYSI0-3thumbs_down.png
2130.03.201115:00 hTREPCA 89 - FLAMURTARI3-1thumbs_down.png
22 16:00 hFLAMURTARI - BESA1-0thumbs_up.png
2310.04.201116:00 hBESA - FLAMURTARI-