HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E diel, 21. Nentor 2010 - 14:05 h

PRISHTINAFLAMURTARI
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Nentor 2010
Match Time :14:05 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit - Gjilan
Match referee(s):Idriz KELMENDI, Gramos SHALA
 
Spektatore: 3.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 52' : Astrit FAZLIU ( 1 )
  • 7' : Astrit FAZLIU ( 1 )
  • 81' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
  • 31' : Përparim LIVOREKA ( 1 )
  • 49' : Përparim LIVOREKA ( 1 )
Karton i verdhe
  • 5' : Genc SERMAXHAJ ( 1 )
  • 79' : Alban UKZMAJLI ( 1 )