HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts???
1same(1)PRISHTINA6533198663:3132
2same(2)TREPCA 8961331710654:2925
3same(3)VELLAZNIMI55331510843:385
4up(6)BESA48331391146:406
5down(4)DRITA47331381244:422
6up(7)LIRIA47341451547:51-4
7down(5)HYSI45331361448:417
8same(8)DRENICA43321271339:327
9same(9)TREPCA43331271438:44-6
10same(10)LEPENCI42321191235:39-4
11same(11)KEK-U2833771938:66-28
12same(12)GJILAN2434662227:69-42


Kampion Liga e Pare