HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Ekipi - VELLAZNIMI [VLL]

Foto e Ekipit [VELLAZNIMI]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Altik MUHAXHIRIAltik MUHAXHIRI  - (-)11--------
0Kushtrim MUSHICAKushtrim MUSHICA  Republika e Kosoves01. Maj 1985 (39)1212----1---
0Alban XHARAVINAAlban XHARAVINA  Republika e Kosoves10. Shtator 1987 (36)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Denis ISAJADenis ISAJA  Republika e Kosoves05. Qershor 1984 (40)918---------
0Albin KRASNIQIAlbin KRASNIQI  - (-)422---------
0Debatik QARKAXHIJADebatik QARKAXHIJA  Republika e Kosoves19. Nentor 1989 (34)131211-11-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -12-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Luigj BUQAJLuigj BUQAJ  Republika e Kosoves01. Dhjetor 1981 (42)77-------1--
0Gjergj BUSHAJGjergj BUSHAJ  Republika e Kosoves08. Mars 1991 (33)1313-2--2-----
0Alban DULAZEKAAlban DULAZEKA  Republika e Kosoves05. Maj 1988 (36)99----31----
0Roland DURAKURoland DURAKU  Republika e Kosoves14. Shkurt 1987 (37)99---12---1-
0Atdhe GASHIAtdhe GASHI  Republika e Kosoves21. Shtator 1985 (38)1212-14-3--1--
0Robert GJERAJRobert GJERAJ  Republika e Kosoves12. Prill 1985 (39)1414----2-1---
0Rilind JUNIKURilind JUNIKU  Republika e Kosoves07. Dhjetor 1990 (33)514---------
0Liridon LEKAJLiridon LEKAJ  - (-)4312--11----
0Ylli MYRTAYlli MYRTA  Republika e Kosoves19. Shtator 1989 (34)826---1-----
0Agron SKERAJAgron SKERAJ  Republika e Kosoves18. Shtator 1988 (35)871-4-2-----
0Shpat TETRICAShpat TETRICA  Republika e Kosoves02. Mars 1990 (34)9631--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 82182121-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fatih KARAHODAFatih KARAHODA  Republika e Kosoves07. Prill 1987 (37)1313-15-3-----
0Ylber MYRTAYlber MYRTA  - (-)121112--2-----
0Ermir NIKOLICErmir NIKOLIC  Bosnia and Herzegovina22. Nentor 1989 (34)84411-1-----
0Fisnik PAPUCIFisnik PAPUCI  Republika e Kosoves01. Korrik 1983 (41)1313--3-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 172262121-
 Stafi i VELLAZNIMI [VELLAZNIMI]

 Funksioni
Skënder SHENGJYLISkënder SHENGJYLI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ajet SHOSHOLLIAjet SHOSHOLLI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer