HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Agron SKERAJ

Personal data

Picture of Agron SKERAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Agron SKERAJ
Birthday (Age):18. Shtator 1988 (34)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21VELLAZNIMIvsPRISHTINA100--------
Wednesday October 12BESAvsVELLAZNIMI010--------
Friday October 21KEK-UvsVELLAZNIMI1001-1-----
Sunday October 30PRISHTINAvsVELLAZNIMI100--------
Saturday November 05VELLAZNIMIvsLIRIA100--------
Wednesday November 09DRENICAvsVELLAZNIMI1002-------
Sunday November 13VELLAZNIMIvsDRITA100--1-----
Sunday November 20TREPCA 89vsVELLAZNIMI100--------
Games total7103-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13VELLAZNIMI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12VELLAZNIMI33--4-2-----
Superkupa KosovesLIRIA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11LIRIA22--1-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA41140---1-----
Career Total46640-5-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13VELLAZNIMIMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12VELLAZNIMIMesfushor
Superkupa Kosoves2011LIRIAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11LIRIASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS