HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E diel, 13. Nentor 2011 - 14:00 h

VELLAZNIMIDRITA
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 13 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi i Qytetit - Gjakovë
Match referee(s):Edmond ZEQIRI, Safet BERISHA, Ergin JANOVALIU
 
Spektatore: 4.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 67' : Fatih KARAHODA ( 1 | Gjuajtje me koke ne zone )
 • 85' : Fatih KARAHODA ( 1 | Goditje me koke brenda zones )
 • 80' : Samir RAMIZI ( 1 | Gjuajtje diagonale )
Karton i verdhe
 • 17' : Fatih KARAHODA ( 1 )
 • 57' : Debatik QARKAXHIJA ( 1 | Nderrhyrje e parregullt )
 • 90' : Gjergj BUSHAJ ( 1 | Stimulim )
 • 92' : Agron SKERAJ ( 1 | Vonesa )
 • 93' : Ermir NIKOLIC ( 1 | Vonesa per te dale nga loja )
 • 30' : Erdin HASHANI ( 1 )
 • 57' : Armend KASTRATI ( 1 )
 • 60' : Pajtim HOTI ( 1 )
 • 80' : Samir RAMIZI ( 1 | Hoqi fanellen )