HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Fidan GERBESHi

Personal data

Picture of Fidan GERBESHi
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Fidan GERBESHi
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21DRITAvsLIRIA100--------
Saturday August 27DRENICAvsDRITA100--------
Wednesday September 07DRITAvsTREPCA 89100--------
Sunday September 11DRITAvsVELLAZNIMI100--------
Sunday September 18HYSIvsDRITA100--------
Sunday September 25DRITAvsLEPENCI101--1-----
Saturday October 22PRISHTINAvsDRITA100--1-----
Saturday October 29LIRIAvsDRITA100--------
Saturday November 05DRITAvsDRENICA100--------
Wednesday November 09TREPCA 89vsDRITA100--------
Sunday November 13VELLAZNIMIvsDRITA100--------
Sunday November 20DRITAvsHYSI100--1-----
Wednesday November 23LEPENCIvsDRITA100--------
Games total1301--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERONIKELI11----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRITA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRITA66-1--3-----
Career Total77-1--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERONIKELIMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRITAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRITAMbrojtes