HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Ekipi - DRITA [DRI]

Foto e Ekipit [DRITA]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Behar KURTESHIBehar KURTESHI  Republika e Kosoves20. Nentor 1986 (37)----------
0Artan LATIFIArtan LATIFI  Republika e Kosoves05. Prill 1983 (41)1313----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Leonit ABAZILeonit ABAZI  - (-)85311-1-----
0Bashkim AHMETIBashkim AHMETI  Republika e Kosoves09. Shkurt 1985 (39)743---------
0Fidan GERBESHiFidan GERBESHi  Republika e Kosoves- (-)1313-1--3-----
0Erdin HASHANIErdin HASHANI  Republika e Kosoves27. Shkurt 1982 (42)1313----6-----
0Betim SYLABetim SYLA  Republika e Kosoves15. Shkurt 1989 (35)1111----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-12-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Sevdail ALIUSevdail ALIU  Republika e Kosoves01. Dhjetor 1988 (35)1-1---------
0Enis BEJTULLAHUEnis BEJTULLAHU  Republika e Kosoves- (-)312---------
0Berat GRABOVCIBerat GRABOVCI  Republika e Kosoves03. Mars 1988 (36)1-1---------
0Pajtim HOTIPajtim HOTI  Republika e Kosoves- (-)8261--2-----
0Armend KASTRATIArmend KASTRATI  Republika e Kosoves28. Mars 1987 (37)1010-21-5-----
0Florent OSMANIFlorent OSMANI  - (-)12111112-------
0Samir RAMIZISamir RAMIZI  Republika e Kosoves- (-)1212-13-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 17-23-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Elhan HALIMIElhan HALIMI  Republika e Kosoves22. Prill 1988 (36)1046-1-------
0Besim ISUFIBesim ISUFI  Republika e Kosoves- (-)844-1-3-----
0Labinot JETULLAHULabinot JETULLAHU  Republika e Kosoves22. Tetor 1989 (34)1210223-3-----
0Përparim OSMANIPërparim OSMANI  Republika e Kosoves27. Mars 1988 (36)99--1-2-----
0Venhar SERMAXHAJVenhar SERMAXHAJ  Republika e Kosoves- (-)1010--3-7--3--
0Visar SERMAXHAJVisar SERMAXHAJ  Republika e Kosoves02. Janar 1985 (39)1111--1-3-----
0Ridvan UKARidvan UKA  Republika e Kosoves27. Nentor 1989 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 27-41--3--
 Stafi i DRITA [DRITA]

 Funksioni
Bekim ISUFIBekim ISUFI  Republika e Kosoves02. Janar 1976 (48)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer