HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Përparim OSMANI

Personal data

Picture of Përparim OSMANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Përparim OSMANI
Birthday (Age):27. Mars 1988 (36)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21DRITAvsLIRIA1001-------
Saturday August 27DRENICAvsDRITA100--1-----
Wednesday September 07DRITAvsTREPCA 89100--1-----
Sunday September 11DRITAvsVELLAZNIMI100--------
Sunday September 18HYSIvsDRITA100--------
Sunday September 25DRITAvsLEPENCI100--------
Saturday October 22PRISHTINAvsDRITA100--------
Saturday October 29LIRIAvsDRITA100--------
Wednesday November 23LEPENCIvsDRITA100--------
Games total9001-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HYSI----1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRITA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRITA44--1-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10FLAMURTARI------------
Career Total44--2-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HYSISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRITASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRITASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10FLAMURTARIPLAYERS