HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 20 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - FLAMURTARI [FLA]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Arbër AHMETIArbër AHMETI  Republika e Kosoves11. Tetor 1988 (33)411401
0Valon BAJGORAValon BAJGORA  Republika e Kosoves19. Shtator 1983 (38)1010--
0Alban BOJNIKUAlban BOJNIKU  Republika e Kosoves12. Tetor 1990 (31)----
0Desaret DERVISHIDesaret DERVISHI  Republika e Kosoves- (-)88-2
0Burim FEJZABurim FEJZA  Republika e Kosoves06. Maj 1986 (35)1010--
0Artan GASHIArtan GASHI  Republika e Kosoves28. Prill 1983 (38)99-2
0Malesor GJONBALAJMalesor GJONBALAJ  Republika e Kosoves02. Gusht 1978 (43)1010-5
0Behxhet GOVORIBehxhet GOVORI  Republika e Kosoves31. Gusht 1989 (32)140-140-
0Florim HUMOLLIFlorim HUMOLLI  Republika e Kosoves13. Janar 1975 (46)11--
0Milaim HUMOLLIMilaim HUMOLLI  Republika e Kosoves03. Shtator 1971 (50)99-3
0Labinot JETULLAHULabinot JETULLAHU  Republika e Kosoves22. Tetor 1989 (31)644603
0Arbnor KRASNIQIArbnor KRASNIQI  Republika e Kosoves- (-)----
0Samir KRASNIQISamir KRASNIQI  Republika e Kosoves15. Janar 1988 (33)----
0Prenk MARNIKUPrenk MARNIKU  Republika e Kosoves- (-)12441201
0Alban MEHMETIAlban MEHMETI  Republika e Kosoves- (-)99-1
0Jeton MEHMETIJeton MEHMETI  Republika e Kosoves17. Maj 1985 (36)422401
0Mizbah MUSTAFAMizbah MUSTAFA  Republika e Kosoves17. Shtator 1987 (34)40-40-
0Muhamet OSMANIMuhamet OSMANI  Republika e Kosoves27. Janar 1988 (33)----
0Përparim OSMANIPërparim OSMANI  Republika e Kosoves27. Mars 1988 (33)233201
0Shemsi OSMANIShemsi OSMANI  Republika e Kosoves18. Tetor 1988 (33)100-100-
0Valon PEVCELIValon PEVCELI  Republika e Kosoves23. Qershor 1990 (31)----
0Qendrim SEJDIUQendrim SEJDIU  Republika e Kosoves03. Tetor 1987 (34)88-1
0Egzon SHABANIEgzon SHABANI  Republika e Kosoves- (-)66-4
0Qazim SOPIQazim SOPI  Republika e Kosoves02. Mars 1989 (32)----
0Agron SYLEJMANIAgron SYLEJMANI  Republika e Kosoves31. Mars 1988 (33)422401
0Alban UKZMAJLIAlban UKZMAJLI  Republika e Kosoves- (-)99--
0Faton ZEJNULLAHUFaton ZEJNULLAHU  Republika e Kosoves01. Dhjetor 1986 (34)99-2
Total