HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Burim FEJZA

Personal data

Picture of Burim FEJZA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Burim FEJZA
Birthday (Age):06. Maj 1986 (38)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 16FLAMURTARIvsFERIZAJ100-------
Saturday August 22KEK-UvsFLAMURTARI100-------
Sunday August 30FLAMURTARIvsVELLAZNIMI100-------
Wednesday September 02FLAMURTARIvsBESA100-------
Saturday September 05DRENICAvsFLAMURTARI100-------
Sunday September 13FLAMURTARIvsPRISHTINA100-------
Saturday September 19HYSIvsFLAMURTARI100-------
Wednesday September 23FLAMURTARIvsGJILAN100-------
Sunday September 27TREPCAvsFLAMURTARI100-------
Sunday March 14FLAMURTARIvsHYSI100-------
Games total1000-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11FLAMURTARI-------1---
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10FLAMURTARI66---------
Career Total66-----1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11FLAMURTARIPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10FLAMURTARIPLAYERS