HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - FLAMURTARI [FLA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Muhamet OSMANI  Republika e Kosoves27. Janar 1988 (36)22--------
28Burim FEJZA  Republika e Kosoves06. Maj 1986 (38)22-----1--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ---1--
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Florim HUMOLLI  Republika e Kosoves13. Janar 1975 (49)2111--------
4Milaim HUMOLLI  Republika e Kosoves03. Shtator 1971 (52)33----1-----
5Alban UKZMAJLI  Republika e Kosoves- (-)44----4-----
16Qendrim KIDA  Republika e Kosoves07. Nentor 1985 (38)33-12-------
18Fidan HASANI  Republika e Kosoves13. Gusht 1989 (34)44---141----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2192----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Alban BOJNIKU  Republika e Kosoves12. Tetor 1990 (33)1-1---------
0Petrit OSMANI  Republika e Kosoves12. Tetor 1990 (33)------------
0Liburn RAMA  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
6Dardan JASHARI  Republika e Kosoves- (-)44----2-----
7Artan GASHI  Republika e Kosoves28. Prill 1983 (41)22--2-------
8Prenk MARNIKU  Republika e Kosoves- (-)44-11-1-----
9Valon BAJGORA  Republika e Kosoves19. Shtator 1983 (40)------------
10Alban BELLOPOJA  Republika e Kosoves- (-)32112-------
11Përparim LIVOREKA  Republika e Kosoves- (-)33--7-------
13Fidan ADEMAJ  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 141122----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Behxhet GOVORI  Republika e Kosoves31. Gusht 1989 (34)----3-------
19Emir RAMA  Republika e Kosoves07. Mars 1989 (35)431-1-------
21Shpend GASHI  Republika e Kosoves19. Nentor 1988 (35)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 181122----
 Stafi i FLAMURTARI [FLAMURTARI]

 Funksioni
Jusuf TORTOSHI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer