HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Janar 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E shtunë, 22. Gusht 2009 - 19:00 h

KEK-UFLAMURTARI
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Gusht 2009
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi "Agron Rama" - Kastriot
Match referee(s):Zenel QORRAJ
 
Spektatore: 500

 Formacionet
Portier
  PLAYERS
    Mbrojtes
    GOALKEEPER
      DEFENDER
        Mesfushor
        MIDFIELDER
          Sulmues
          FORWARD
            TEAM STAFF
              COACHES
                COACH
                  HEAD COACH
                    MAINTAINER TEAM
                      MAINTAINER
                        MEDICAL STAFF
                          CLUB STAFF
                            Drejtor Sportiv
                              CLUB YOUTH MANAGER

                                 Zevendesimet


                                 Permbledhja
                                KEKU - FLAMURTARI 1:1 (0:1)Stadiumi,,Agron Rama" në KastriotShikus: 500Gjyqtarë: Z. Qorraj, F. Agërbashi, M. AliuK.V: Dervishi, Humolli, Zejnullahu, Gashi0:1 Faton Zejnullahu 91:1 Berat Grabovci 60Keku: Ismaili, E. Hashani, Bajrami (Ajvazi), V. Hashani, Kudraliu, Isufi, Simnica, Zogiani (Rexha), Grabovci,Shabani, Berbatovci (Krasniqi)Treiner Bylbyl SokoliFlamurtari: Fejza, Dervishi, Humolli, Ukëzmajli, Zejnullahu, Sejdiu, Bajgora, Gjonbalaj, Shabani (Sylejmani), Gashi (Marniku), Mehmeti (Mustafa)Treiner: Jusuf Tortoshi