HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Milaim HUMOLLI

Personal data

Picture of Milaim HUMOLLI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Milaim HUMOLLI
Birthday (Age):03. Shtator 1971 (52)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 16FLAMURTARIvsFERIZAJ101--1-----
Saturday August 22KEK-UvsFLAMURTARI100--------
Sunday August 30FLAMURTARIvsVELLAZNIMI101--1-----
Wednesday September 02FLAMURTARIvsBESA100--------
Sunday September 13FLAMURTARIvsPRISHTINA100--------
Saturday September 19HYSIvsFLAMURTARI100--------
Wednesday September 23FLAMURTARIvsGJILAN101--------
Sunday September 27TREPCAvsFLAMURTARI100--------
Sunday March 14FLAMURTARIvsHYSI100--1-----
Games total903--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11FLAMURTARI------1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10FLAMURTARI66-3--3-----
Career Total66-3--4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11FLAMURTARIMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10FLAMURTARIPLAYERS