HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Malesor GJONBALAJ

Personal data

Picture of Malesor GJONBALAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Malesor GJONBALAJ
Birthday (Age):02. Gusht 1978 (45)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Sunday August 16FLAMURTARIvsFERIZAJ101-
Saturday August 22KEK-UvsFLAMURTARI100-
Sunday August 30FLAMURTARIvsVELLAZNIMI100-
Wednesday September 02FLAMURTARIvsBESA101-
Saturday September 05DRENICAvsFLAMURTARI100-
Sunday September 13FLAMURTARIvsPRISHTINA101-
Saturday September 19HYSIvsFLAMURTARI101-
Wednesday September 23FLAMURTARIvsGJILAN101-
Sunday September 27TREPCAvsFLAMURTARI100-
Sunday March 14FLAMURTARIvsHYSI100-
Games total1005-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10FLAMURTARI66-4-
Career Total66-4-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10FLAMURTARIPLAYERS