HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Visar SERMAXHAJ

Personal data

Picture of Visar SERMAXHAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Visar SERMAXHAJ
Birthday (Age):02. Janar 1985 (39)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21DRITAvsLIRIA100--------
Saturday August 27DRENICAvsDRITA100--1-----
Wednesday September 07DRITAvsTREPCA 89100--1-----
Sunday September 11DRITAvsVELLAZNIMI100--------
Sunday September 18HYSIvsDRITA100--------
Sunday September 25DRITAvsLEPENCI100--------
Saturday October 22PRISHTINAvsDRITA100--------
Saturday October 29LIRIAvsDRITA1001-1-----
Wednesday November 09TREPCA 89vsDRITA100--------
Sunday November 20DRITAvsHYSI100--------
Wednesday November 23LEPENCIvsDRITA100--------
Games total11001-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HAJVALIA11-1--------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13DRITA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12DRITA55--1-3-----
Superkupa KosovesTREPCA11----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA11---1--1---
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA44-3--------
Career Total1212-4114-1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HAJVALIASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13DRITASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12DRITASulmues
Superkupa Kosoves2011TREPCAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS