HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - TREPCA [TRE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Suad PETRINAC  Croatia, Republic of13. Korrik 1972 (51)-----1----
0Burim SADIKU  Republika e Kosoves15. Maj 1988 (36)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -1----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Liridon AHMETI  Republika e Kosoves16. Korrik 1983 (40)22--121-----
0Emin BALICI  Bosnia and Herzegovina02. Qershor 1983 (41)211---------
0Shpëtim FETAHU  Republika e Kosoves01. Korrik 1982 (41)22----1-----
0Mentor SHABANI  - (-)3211--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 132-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bardhyl KACIU  Republika e Kosoves02. Dhjetor 1986 (37)11----------
0Fitim LLAPASHTICA  Republika e Kosoves06. Tetor 1985 (38)33----1-----
0Afrim MZIU  - (-)----2-------
0Diamant PLLANA  Republika e Kosoves16. Shtator 1989 (34)11----------
0Arbër PREKAZI  Republika e Kosoves21. Tetor 1989 (34)22--1-1-----
0Visar SERMAXHAJ  Republika e Kosoves02. Janar 1985 (39)33---1--1---
0Visar SHKUPOLLI  Republika e Kosoves04. Maj 1985 (39)32111-------
0Faruk ZENELI  Republika e Kosoves25. Dhjetor 1981 (42)211---------
0Arben ZHJEQI  Republika e Kosoves22. Janar 1983 (41)22----2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 546-1---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Florent AZIRI  Republika e Kosoves03. Shtator 1988 (35)------------
0Enis FETAHU  Republika e Kosoves- (-)312-3-------
0Elvis OSMANI  Republika e Kosoves08. Shtator 1976 (47)33--3-------
0Arsim PLEPOLLI  Republika e Kosoves11. Prill 1977 (47)22----1-----
0Florent SEJDIU  Republika e Kosoves26. Janar 1990 (34)22----2-----
0Isuf SEJDIU  Republika e Kosoves17. Nentor 1988 (35)2-2-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1249-1---
 Stafi i TREPCA [TREPCA]

 Funksioni
Gani SEJDIU  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Nazmi RAMA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer