HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Match Schedule for LEPENCIIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
events.png121.08.201118:00 hLEPENCI - GJILAN1-0MORINA, Besnik - FERATI, Muhedin - BERISHA, Safet thumbs_up.png
events.png227.08.201118:00 hKEK-U - LEPENCI0-2SHULETA, Ilir - SEJDIU, Besnik - RRAHIMI, Musathumbs_up.png
events.png307.09.201117:00 hLEPENCI - PRISHTINA0-2ALIU, Muharrem - FEJZULLAHU, Bejte - RRACI, Nazmithumbs_down.png
events.png410.09.201117:00 hLIRIA - LEPENCI2-0BRAHUSHI, Faton - FERATI, Muhedin - BERISHA, Safet thumbs_down.png
events.png518.09.201117:00 hLEPENCI - DRENICA0-0-draw.png
events.png625.09.201117:00 hDRITA - LEPENCI0-0ABRASHI, Fatmir - BALIU, Mentor - BRAHUSHI, Fatondraw.png
events.png728.09.201117:00 hLEPENCI - VELLAZNIMI0-1-thumbs_down.png
events.png802.10.201117:00 hHYSI - LEPENCI1-1-draw.png
events.png912.10.201116:00 hLEPENCI - TREPCA 891-1REXHEPI, Antigon - HOXHAJ, Artan - LATIFI, Artondraw.png
events.png1016.10.201116:00 hLEPENCI - TREPCA2-1KRASNIQI, Sanije - LATIFI, Arton - BERISHA, Zymerthumbs_up.png
events.png1123.10.201115:00 hBESA - LEPENCI2-0SEJDIU, Besnik - JANOVALIU, Ergin - BERISHA, Fatlumthumbs_down.png
events.png1230.10.201115:00 hGJILAN - LEPENCI2-1RRACI, Nazmi - DOMI, Sokol - REXHEPI, Antigonthumbs_down.png
events.png1305.11.201114:00 hLEPENCI - KEK-U2-0PESHTERI, Ali - BALIU, Mentor - BRAHUSHI, Fatonthumbs_up.png
events.png1408.11.201114:15 hPRISHTINA - LEPENCI3-1ABRASHI, Fatmir - VULA, Kreshnik - KEPUSHKA, Benonthumbs_down.png
events.png1513.11.201114:08 hLEPENCI - LIRIA2-1BALICI, Erduan - HAJDARI, Hajriz - LATIFI, Artonthumbs_up.png
events.png1619.11.201114:00 hDRENICA - LEPENCI1-0-thumbs_down.png
events.png1723.11.201114:00 hLEPENCI - DRITA2-1ABRASHI, Fatmir - DOMI, Sokol - ZEQIRI, Edmondthumbs_up.png
1811.03.201215:00 hVELLAZNIMI - LEPENCI3-0-thumbs_down.png
1917.03.201216:30 hLEPENCI - HYSI1-0-thumbs_up.png
2024.03.201216:30 hTREPCA 89 - LEPENCI1-0-thumbs_down.png
2131.03.201216:30 hTREPCA - LEPENCI2-0-thumbs_down.png
2204.04.201216:30 hLEPENCI - BESA0-0-draw.png
2307.04.201216:30 hDRITA - LEPENCI1-0-thumbs_down.png
2414.04.201216:00 hLEPENCI - TREPCA 890-0-draw.png
2522.04.201216:00 hVELLAZNIMI - LEPENCI2-2-draw.png
2628.04.201214:15 hLEPENCI - PRISHTINA1-1-draw.png
2705.05.201217:00 hLIRIA - LEPENCI0-0KELMENDI, Idriz - LATIFI, Arton - KASTRATI, Albertdraw.png
2809.05.201217:00 hLEPENCI - TREPCA2-0-thumbs_up.png
3019.05.201218:00 hKEK-U - LEPENCI5-6-thumbs_up.png
3127.05.201218:00 hLEPENCI - GJILAN4-0-thumbs_up.png
3230.05.201218:00 hBESA - LEPENCI6-0-thumbs_down.png
3303.06.201218:00 hLEPENCI - HYSI4-0-thumbs_up.png