HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Janar 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Rezultatet - Java 13 (04.11.2011 - 06.11.2011)

E premte, 04.11.2011 - 13. Java
  14:15 hBESATREPCA 890 - 0   ShH
E shtunë, 05.11.2011 - 13. Java
Show Events of Match 14:00 hDRITADRENICA2 - 1  SQ
Show Events of Match 14:00 hLEPENCIKEK-U2 - 0  SBB
Show Events of Match 14:00 hVELLAZNIMILIRIA1 - 1  SQGj
Show Events of Match 14:00 hTREPCAGJILAN1 - 1  AJ
Show Events of Match 14:15 hHYSIPRISHTINA4 - 1  SM