HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Ekipi - LEPENCI [LEP]

Foto e Ekipit [LEPENCI]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Berat JAKUPIBerat JAKUPI  - (-)44----1---
0Dardan MIFTARIDardan MIFTARI  - (-)88----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Nimetullah AJDARINimetullah AJDARI  - (-)651---2-----
0SHpend BELASHpend BELA  Republika e Kosoves07. Gusht 1991 (32)85312-------
0Pajtim MULAKUPajtim MULAKU  Republika e Kosoves08. Tetor 1993 (30)1010---23-----
0Ilir REKAIlir REKA  - (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 227-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ramush ADEMIRamush ADEMI  Republika e Kosoves11. Shtator 1987 (36)1073---4-----
0Florim BERISHAFlorim BERISHA  Republika e Kosoves- (-)12102-5----1--
0Pajtim BERISHAPajtim BERISHA  - (-)514---------
0Burim CERKINIBurim CERKINI  Republika e Kosoves02. Nentor 1979 (44)1111----3-----
0Burhan DEMABurhan DEMA  Republika e Kosoves08. Qershor 1990 (34)8711--2-----
0Ronald Leonard KALLABARonald Leonard KALLABA  - (-)44----1-----
0Xhevdet SHABANIXhevdet SHABANI  Republika e Kosoves- (-)1212-14-2-----
0Erblin TRONIErblin TRONI  Republika e Kosoves12. Korrik 1992 (32)11----1-----
0Agron ZENELIAgron ZENELI  Republika e Kosoves06. Tetor 1988 (35)1010----1-----
0Rinor ZENELIRinor ZENELI  Republika e Kosoves04. Janar 1990 (34)1210221-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12221--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Nexhat AVDIUNexhat AVDIU  - (-)2-2---11----
0Ertan HASANErtan HASAN  Republika e Kosoves- (-)523---1-----
0Afan KUKAAfan KUKA  - (-)3-3---------
0Përparim LIVOREKAPërparim LIVOREKA  Republika e Kosoves- (-)1212-11-2-----
0Besmir XHIKABesmir XHIKA  Republika e Shqiperise03. Korrik 1986 (38)1111-11-3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 142281-1--
 Stafi i LEPENCI [LEPENCI]

 Funksioni
Selajdin ZENELISelajdin ZENELI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Arsim ABAZIArsim ABAZI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer