HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Ekipi - GJILAN [GJI]

Foto e Ekipit [GJILAN]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Afrim AJDINIAfrim AJDINI  Republika e Kosoves- (-)44----1---
0Etrit GAGICAEtrit GAGICA  - (-)----------
0Faton MALOKUFaton MALOKU  - (-)99----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0SHAQIRI SHAQIRI   - (-)------------
0Ardian BAJRALIUArdian BAJRALIU  - (-)1111----3-----
0Agron BEQIRIAgron BEQIRI  Republika e Kosoves20. Gusht 1983 (40)844---------
0Lirian FERATILirian FERATI  Republika e Kosoves- (-)844---2-----
0Alban HYSENIAlban HYSENI  Republika e Kosoves27. Shtator 1983 (40)1212--3-4-1---
0Vellaznim JASHARIVellaznim JASHARI  - (-)1073-1-1-----
0Ylber KASTRATIYlber KASTRATI  Republika e Kosoves09. Prill 1987 (37)1010-1--------
0Besart MORINABesart MORINA  Republika e Kosoves03. Shkurt 1990 (34)1358-1-1-----
0Burim SHABANIBurim SHABANI  Republika e Kosoves02. Mars 1986 (38)99-1--3-----
0Brilant SYLABrilant SYLA  - (-)4-4-1-------
0Arben ZEQIRIArben ZEQIRI  Republika e Kosoves03. Maj 1981 (42)431---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-17-1---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Egzon DEMIRIEgzon DEMIRI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Liridon HASANILiridon HASANI  Republika e Kosoves17. Prill 1986 (38)1-1-1-------
0Ardian LATIFIArdian LATIFI  Republika e Kosoves- (-)55----2-----
0Florim MURSELIFlorim MURSELI  Republika e Kosoves30. Gusht 1987 (36)1212--1-------
0Arsim PLEPOLLIArsim PLEPOLLI  Republika e Kosoves11. Prill 1977 (47)55----2-----
0Ismet RAMUSHIIsmet RAMUSHI  - (-)1192-2-3-----
0Genc SERMAXHAJGenc SERMAXHAJ  Republika e Kosoves28. Dhjetor 1989 (34)1212-21-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11-26-1---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Premton MUJAPremton MUJA  Republika e Kosoves21. Maj 1985 (38)1310321-------
0Sabri OSMANISabri OSMANI  Republika e Kosoves05. Korrik 1983 (40)422-11------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13126-1---
 Stafi i GJILAN [GJILAN]

 Funksioni
Muharrem SAHITIMuharrem SAHITI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer