HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Ismet RAMUSHI

Personal data

Picture of Ismet RAMUSHI
Name:Ismet RAMUSHI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27GJILANvsTREPCA100--1-----
Wednesday September 07BESAvsGJILAN100--------
Sunday September 11TREPCA 89vsGJILAN010--------
Sunday September 18GJILANvsKEK-U100--------
Saturday September 24PRISHTINAvsGJILAN010--------
Sunday October 23GJILANvsHYSI100--------
Sunday October 30GJILANvsLEPENCI100--1-----
Saturday November 05TREPCAvsGJILAN100--------
Wednesday November 09GJILANvsBESA1002-1-----
Sunday November 13GJILANvsTREPCA 89100--------
Wednesday November 23GJILANvsPRISHTINA100--------
Games total9202-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14DRITA33-11-41----
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12GJILAN77--2-3-----
Career Total1010-13-71----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14DRITASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12GJILANMesfushor