HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 07. Shtator 2011 - 17:00 h

BESAGJILAN
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 07 Shtator 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Shahin Haxhiislami" - Pejë
Match referee(s):Bujar SELIMAJ, Kreshnik VULA, Faton BRAHUSHI
 
Spektatore: 550
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 46' : Egzon GASHI ( 1 )
   Gol
   • 60' : Kushtrim GASHI ( 1 )
   • 70' : Krenar VOKSHI ( 1 )
   • 65' : Alban HYSENI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • ' : Besnik (B) KRASNIQI ( 1 )
   • ' : Besnik MORINA ( 1 )
   • ' : Egzon GASHI ( 1 )
   • ' : Burim SHABANI ( 1 )
   • ' : Afrim AJDINI ( 1 )