HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)LLAMKOS KOSOVA FK2816662154
2same(2)FERIZAJ2713681045
3same(3)PRISHTINA281369845
4same(4)DRENICA281198842
5same(5)TREPCA 892813312642
6up(7)BESA2712312039
7down(6)DRITA2810810238
8up(10)TREPCA288911-533
9down(8)FERONIKELI2871110-532
10down(9)HAJVALIA278712-131
11same(11)HYSI258413-2328
12same(12)FUSHE KOSOVA286814-2126


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation Favorite Team