HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - DRENICA


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Burim SADIKUBurim SADIKU  Republika e Kosoves15. Maj 1988 (36)33--------
12Besar BEQIRIBesar BEQIRI  Republika e Kosoves01. Maj 1988 (36)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
10Besim BAJRAKTARIBesim BAJRAKTARI  Republika e Kosoves23. Janar 1979 (45)33-1--1-----
13Armend MUSAArmend MUSA  - (-)1-1---------
14Sami GECISami GECI  Republika e Kosoves20. Mars 1975 (49)44--1-1-11--
21Ismet CAKAIsmet CAKA  Republika e Kosoves05. Janar 1986 (38)33--1-------
22Përparim DEMIRAJPërparim DEMIRAJ  Republika e Kosoves23. Tetor 1989 (34)3-3---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-2-11--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
2Fetah IBRAHIMIFetah IBRAHIMI  Republika e Kosoves06. Korrik 1985 (38)44----1-----
3Fisnik LUSHTAKUFisnik LUSHTAKU  Republika e Kosoves21. Janar 1987 (37)33----------
7Hysen TAHIRIHysen TAHIRI  - (-)33--1-------
9Granit ARIFAJGranit ARIFAJ  Republika e Kosoves- (-)422-4-1-----
16Ragip DELIURagip DELIU  - (-)22-1--------
19Ilir HAJRAIlir HAJRA  - (-)------------
20Flamur RAMADANIFlamur RAMADANI  - (-)3121--------
23Shkëlzen LUSHTAKUShkëlzen LUSHTAKU  Republika e Kosoves- (-)11----------
24Dukagjin GASHIDukagjin GASHI  Republika e Kosoves07. Tetor 1985 (38)44--2-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 9-5-11--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
11Qemal ELSHANIQemal ELSHANI  Republika e Kosoves- (-)44-15-2-----
16Arbios THACIArbios THACI  - (-)431---------
21Genc HAMITIGenc HAMITI  Republika e Kosoves- (-)422-1-------
25Liridon BEHRAMILiridon BEHRAMI  Republika e Kosoves12. Nentor 1987 (36)11--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 16-7-11--
 Stafi i DRENICA

 Funksioni
Fadil RAMAFadil RAMA  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Afrim JASHARIAfrim JASHARI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer