HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - FUSHE KOSOVA


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Qendrim ZEKAQendrim ZEKA  - (-)----------
12Muhamet OSMANIMuhamet OSMANI  Republika e Kosoves27. Janar 1988 (35)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
2Liridon KRASNIIQILiridon KRASNIIQI  Republika e Shqiperise01. Janar 1992 (31)11----------
3Gent HALITIGent HALITI  - (-)11-1--1-----
5Leutrim BEQIRILeutrim BEQIRI  Republika e Kosoves05. Prill 1990 (33)22----------
6Visar GOJNOVCIVisar GOJNOVCI  Republika e Kosoves- (-)33--1-2-----
7Shkelzen JASHANICAShkelzen JASHANICA  Republika e Kosoves- (-)33----1-----
8Agron BREZNICAAgron BREZNICA  Republika e Kosoves- (-)22----------
13Gentrit DUMANIGentrit DUMANI  - (-)1-1---1-----
15Qendrim KIDAQendrim KIDA  Republika e Kosoves07. Nentor 1985 (38)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-5-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Alban SHILLOVAAlban SHILLOVA  - (-)----1-------
4Fuat KARABEGUFuat KARABEGU  Republika e Kosoves- (-)33--2-------
11Egzon PLLANAEgzon PLLANA  Republika e Kosoves- (-)312---------
14Martir SHALAMartir SHALA  - (-)1-1---------
18Triumf SHABANITriumf SHABANI  Republika e Kosoves- (-)33-1--------
21Muhabi BUSHIMuhabi BUSHI  Republika e Kosoves- (-)33--2-1-----
32Burim SHALABurim SHALA  Republika e Kosoves03. Tetor 1985 (38)33--2----2--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-6--2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
10Fitim KRASNIQIFitim KRASNIQI  Republika e Kosoves- (-)22--1-------
17Bardhyl MJEKUBardhyl MJEKU  - (-)1-1---------
69Vigan MUQOLLIVigan MUQOLLI  - (-)3-3---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 9-7--2--
 Stafi i FUSHE KOSOVA

 Funksioni
Zylfikli OBERTINCAZylfikli OBERTINCA  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer