HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Match Schedule for BESAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
118.08.201318:30 hDRITA - BESA0-0draw.png
224.08.201318:00 hBESA - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
331.08.201318:00 hTREPCA - BESA2-0thumbs_down.png
408.09.201317:00 hBESA - LLAMKOS KOSOVA FK1-2thumbs_down.png
513.09.201317:00 hDRENICA - BESA0-2thumbs_up.png
621.09.201317:00 hTREPCA 89 - BESA2-0thumbs_down.png
726.09.201317:00 hBESA - FUSHE KOSOVA1-0thumbs_up.png
829.09.201317:00 hFERIZAJ - BESA5-1thumbs_down.png
906.10.201316:00 hBESA - FERONIKELI1-0thumbs_up.png
1012.10.201316:00 hPRISHTINA - BESA3-0thumbs_down.png
1120.10.201316:00 hBESA - HYSI0-2thumbs_down.png
1227.10.201315:00 hBESA - DRITA2-0thumbs_up.png
1330.10.201315:00 hHAJVALIA - BESA0-2thumbs_up.png
1406.11.201315:00 hBESA - TREPCA2-0thumbs_up.png
1510.11.201315:00 hLLAMKOS KOSOVA FK - BESA2-1thumbs_down.png
1616.11.201314:00 hBESA - DRENICA2-2draw.png
1722.11.201314:00 hBESA - TREPCA 891-0thumbs_up.png
1808.03.201417:00 hFUSHE KOSOVA - BESA1-0thumbs_down.png
1916.03.201417:00 hBESA - FERIZAJ2-0thumbs_up.png
2023.03.201417:00 hFERONIKELI - BESA3-1thumbs_down.png
2126.03.201417:00 hBESA - PRISHTINA0-1thumbs_down.png
2230.03.201417:00 hHYSI - BESA0-3thumbs_up.png
2306.04.201417:00 hBESA - FERONIKELI1-1draw.png
2412.04.201417:00 hFUSHE KOSOVA - BESA2-1thumbs_down.png
2519.04.201416:00 hBESA - DRITA2-0thumbs_up.png
2623.04.201417:00 hBESA - HYSIHysi eshte terhequr nga kampionathumbs_up.png
2727.04.201416:00 hFERIZAJ - BESA2-1thumbs_down.png
2804.05.201416:00 hBESA - DRENICA2-0thumbs_up.png