HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - FERIZAJ


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Leutrim REXHEPILeutrim REXHEPI  - (-)----------
12Ilir AVDYLIIlir AVDYLI  Republika e Kosoves- (-)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
4Agron ISTREFIAgron ISTREFI  Republika e Kosoves02. Nentor 1979 (44)33----1-----
5Burim SHABANIBurim SHABANI  Republika e Kosoves02. Mars 1986 (38)------------
6Dardan JASHARIDardan JASHARI  Republika e Kosoves- (-)33----1-1---
20Driton VOKSHIDriton VOKSHI  Republika e Kosoves23. Nentor 1983 (40)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-1---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
7Shkumbin SALIHUShkumbin SALIHU  Republika e Kosoves- (-)33--5-3----1
8Besart DUSHIBesart DUSHI  Republika e Kosoves- (-)3-3-1-------
10Egzon SHABANIEgzon SHABANI  Republika e Kosoves- (-)211---------
16Ylber RAMADANIYlber RAMADANI  Republika e Kosoves- (-)33----------
17Samir SAHITISamir SAHITI  Republika e Kosoves15. Gusht 1988 (35)321-1-1-----
18Dardan QERKINIDardan QERKINI  Republika e Kosoves- (-)431---2-----
19Ardian SELIMIArdian SELIMI  - (-)2-2---------
21Taulant DAJAKUTaulant DAJAKU  Republika e Kosoves09. Janar 1987 (37)33----1-----
22Qëndrim DAUTIQëndrim DAUTI  Republika e Kosoves- (-)33--6-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13-9-1--1
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
9Betim HAXHIMUSABetim HAXHIMUSA  Republika e Kosoves- (-)----1-1-----
11Lorik MAXHUNILorik MAXHUNI  - (-)1-1---------
14Astrit FAZLIUAstrit FAZLIU  Republika e Kosoves28. Tetor 1987 (36)33--4----1--
15Endrit GRANICAEndrit GRANICA  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 18-10-11-1
 Stafi i FERIZAJ

 Funksioni
Bylbyl SOKOLIBylbyl SOKOLI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer