HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - LLAMKOS KOSOVA FK


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Ridvan BEQIRIRidvan BEQIRI  Republika e Kosoves24. Nentor 1980 (43)11---1----
1Florent ZYMERIFlorent ZYMERI  - (-)11--------
32Petrit TAHIRIPetrit TAHIRI  Republika e Kosoves- (-)321-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -1----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mehmet GERGJALIUMehmet GERGJALIU  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
3Mehë UKAMehë UKA  Republika e Kosoves30. Shtator 1989 (34)22-1--------
4Besart VESELIBesart VESELI  - (-)1-1------1--
6Edon PASOMAEdon PASOMA  - (-)------------
16Alban DRAGUSHAAlban DRAGUSHA  Republika e Kosoves11. Dhjetor 1981 (42)44--2-------
23Festim ISTREFIFestim ISTREFI  Republika e Kosoves28. Janar 1991 (33)------------
33Arbër PREKAZIArbër PREKAZI  Republika e Kosoves21. Tetor 1989 (34)44----2-1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 212-11--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Liridon AHMETILiridon AHMETI  Republika e Kosoves16. Korrik 1983 (40)413---1-----
8Bashkim SHALABashkim SHALA  Republika e Kosoves05. Prill 1991 (33)43112-1-----
14Semir ZENELISemir ZENELI  - (-)44-16-1-----
17Valdrin RASHICAValdrin RASHICA  Republika e Kosoves- (-)44--1-1-----
18Fatlum RAMADANIFatlum RAMADANI  Republika e Kosoves- (-)4311--------
19Faruk STATOVCIFaruk STATOVCI  Republika e Kosoves- (-)44-2--4-----
20Bahri KERABahri KERA  Republika e Kosoves18. Nentor 1988 (35)33----2-----
22Leart EMINILeart EMINI  - (-)413-2-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13112-11--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Labinot OSMANILabinot OSMANI  Republika e Kosoves15. Korrik 1985 (38)44--2-1--2--
10Faton ZEJNULLAHUFaton ZEJNULLAHU  Republika e Kosoves01. Dhjetor 1986 (37)4221-----1--
11Milot RASHICAMilot RASHICA  Republika e Shqiperise28. Qershor 1996 (27)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 15113-14--
 Stafi i LLAMKOS KOSOVA FK

 Funksioni
Ismet MUNISHIIsmet MUNISHI  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer