HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Rezultatet - Java 29 (06.05.2012)

E diel, 06.05.2012 - 29. Java
 17:00 hIliriaBesa2 - 0 
 17:00 hMamurrasBeselidhja1 - 0 
 17:00 hGramshiBurreli5 - 4 
 17:00 hGramoziButrinti2 - 1 
 17:00 hHimaraElbasani3 - 2 
 17:00 hKukësiLuftetari1 - 1 
 17:00 hAdaLushnja1 - 2 
 17:00 hVloraSkrapari0 - 3Vlora për mosmarrje masash për zhvillimin e ndeshjes, humbet ndeshjen në tavolinë me rezultatin 3-0 dhe i hiqen 3-pike