HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19

Player Information - Dorian KERCIKU

Personal data

Picture of Dorian KERCIKU
Name: Dorian KERCIKU
Player Position: Mesfushor

Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2018-19 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2017-18 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Tirana 5 4 1 1 - - - - - - - -
Kupa e Shqiperise 2016-17 Tirana - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Tirana 12 10 2 1 - - 5 1 - - - -
Kupa e Shqiperise 2015-16 Tirana 1 1 - 1 - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Tirana 11 11 - 4 - - 5 - - - - -
Kupa e Shqiperise 2014-15 Tirana 1 1 - 1 - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Tirana 12 11 1 2 1 - 6 - - - - -
CHAMPIONS League 2012-13 Skenderbeu - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2012-13 Skenderbeu 5 3 2 2 - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Skenderbeu 10 2 8 - 1 - - - - - - -
Superkupa 2011 Tirana - - - - - - - - - - - -
U-21 Internationals Shqiperia U-21 1 - 1 - - - - - - - - -
Career Total 58 43 15 12 2 - 17 1 - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kupa e Shqiperise 2019-20 2019-20 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-19 2018-19 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-18 2017-18 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-17 2016-17 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-16 2015-16 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Tirana Mesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-15 2014-15 Tirana Mesfushor
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Tirana Sulmues
CHAMPIONS League 2012-13 2012-13 Skenderbeu Sulmues
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Skenderbeu Mesfushor
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Skenderbeu Mesfushor
Superkupa 2011 2011 Tirana Mesfushor
U-21 Internationals 2010 Shqiperia U-21 Mesfushor