HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa 2011
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (45)11----1-----
 Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)11----------
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)1-1---------
 Arjan PISHAArjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)11----------
 Elvis SINAElvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mahmood ALAJMIMahmood ALAJMI  - (-)1-1---------
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)1-1---------
 Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)11----------
 Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)11-1--1-----
 James SITUMAJames SITUMA  - (-)11----------
 Afrim TAKUAfrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (34)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Bekim BALAJBekim BALAJ  Republika e Shqiperise11. Janar 1991 (33)11--1-1-----
 Cameron HEPPLECameron HEPPLE  - (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Julian RUBIOJulian RUBIO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer