HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Player Information - Ylli SHAMETI

Personal data

Picture of Ylli SHAMETI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ylli SHAMETI
Birthday (Age):07. Qershor 1984 (40)
Jersey Number:4
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 26/01/2018VllazniavsKukësi100--------
Monday, 19/03/2018KukësivsVllaznia1001-------
Saturday, 19/05/2018VllazniavsKukësi100--------
Games total3001-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Kukësi------------
Kategoria Superiore 2018-19Kukësi------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Kukësi------------
Kategoria Superiore 2017-18Kukësi11--1-------
Kupa e Shqiperise 2017-18Kukësi------------
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi88----4-1-1-
Kupa e Shqiperise 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi1212-11-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Kukësi11--2-------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1367-1-21----
Kupa e Shqiperise 2014-15Kukësi22----------
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi413-2-1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Kukësi1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari55-2--2---1-
Kategoria Superiore 2011-12Tomori88--214-----
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti55-11-------
Kategoria Superiore 2010-11Besa77--1-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti1313-12151----
Career Total80691151322021-2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14KukësiMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes