HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Ylber RAMADANI

Personal data

Picture of Ylber RAMADANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ylber RAMADANI
Jersey Number:16
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 25/09/2016PartizanivsTirana010--------
Saturday, 01/10/2016KukësivsPartizani100--------
Saturday, 22/10/2016KorabivsPartizani010--------
Saturday, 05/11/2016LuftetarivsPartizani100--------
Sunday, 20/11/2016VllazniavsPartizani100--------
Saturday, 10/12/2016PartizanivsLaci100--------
Sunday, 18/12/2016PartizanivsKorabi010--1-----
Thursday, 22/12/2016SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday, 28/01/2017LuftetarivsPartizani100--------
Friday, 10/02/2017TeutavsPartizani010--------
Sunday, 26/02/2017KukësivsPartizani100--------
Sunday, 05/03/2017LacivsPartizani100--------
Saturday, 18/03/2017KorabivsPartizani100--------
Sunday, 02/04/2017PartizanivsSkenderbeu100--------
Friday, 05/05/2017PartizanivsKukësi101--------
Games total1141--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani5321--1-----
Kategoria Superiore 2015-16Partizani1-1---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERIZAJ11----------
Career Total7431--1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERIZAJMesfushor