HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Match Schedule for DRITAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
121.08.201617:00 hTREPCA - DRITA0-1thumbs_up.png
228.08.201617:00 hTREPCA 89 - DRITA1-0thumbs_down.png
307.09.201617:00 hDRITA - KF LLAPI0-1thumbs_down.png
411.09.201617:00 hLIRIA - DRITA3-1thumbs_down.png
518.09.201617:00 hDRITA - HAJVALIA0-1thumbs_down.png
625.09.201617:00 hBESA - DRITA2-0thumbs_down.png
730.09.201617:00 hDRITA - GJILAN0-1thumbs_down.png
811.10.201617:00 hFERONIKELI - DRITA1-0thumbs_down.png
916.10.201617:00 hDRITA - FERIZAJ0-0draw.png
1022.10.201617:00 hDRENICA - DRITA1-1draw.png
1130.10.201617:00 hDRITA - PRISHTINA0-1thumbs_down.png
1202.11.201616:00 hDRITA - TREPCA2-2draw.png
1306.11.201616:00 hDRITA - TREPCA 890-0draw.png
1416.11.201616:00 hKF LLAPI - DRITA1-0thumbs_down.png
1520.11.201615:00 hDRITA - LIRIA1-0thumbs_up.png
1626.11.201614:00 hHAJVALIA - DRITA0-1thumbs_up.png
1701.12.201615:00 hDRITA - BESA1-1draw.png
1826.02.201715:00 hGJILAN - DRITA1-1draw.png
1905.03.201715:00 hDRITA - FERONIKELI0-1thumbs_down.png
2008.03.201715:00 hFERIZAJ - DRITA1-0thumbs_down.png
2112.03.201715:00 hDRITA - DRENICA2-1thumbs_up.png
2218.03.201716:00 hPRISHTINA - DRITA0-1thumbs_up.png
2302.04.201717:00 hKF LLAPI - DRITA-