HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Match Schedule for DRENICAIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
120.08.201617:00 hDRENICA - LIRIA2-1thumbs_up.png
228.08.201617:00 hHAJVALIA - DRENICA1-2thumbs_up.png
307.09.201617:00 hDRENICA - BESA1-1draw.png
410.09.201617:00 hGJILAN - DRENICA2-0thumbs_down.png
517.09.201617:00 hDRENICA - FERONIKELI1-2thumbs_down.png
625.09.201617:00 hFERIZAJ - DRENICA2-3thumbs_up.png
728.09.201617:00 hDRENICA - TREPCA 892-3thumbs_down.png
812.10.201617:00 hDRENICA - PRISHTINA0-0draw.png
916.10.201617:00 hTREPCA - DRENICA0-0draw.png
1022.10.201617:00 hDRENICA - DRITA1-1draw.png
1130.10.201617:00 hKF LLAPI - DRENICA1-0thumbs_down.png
1202.11.201616:00 hLIRIA - DRENICA1-1draw.png
1305.11.201616:00 hDRENICA - HAJVALIA1-0thumbs_up.png
1416.11.201616:00 hBESA - DRENICA2-1thumbs_down.png
1519.11.201615:00 hDRENICA - GJILAN1-1draw.png
1625.11.201614:00 hFERONIKELI - DRENICA1-0thumbs_down.png
1730.11.201615:00 hDRENICA - FERIZAJ1-1draw.png
1826.02.201715:00 hTREPCA 89 - DRENICA4-0thumbs_down.png
1903.03.201715:00 hPRISHTINA - DRENICA6-0thumbs_down.png
2008.03.201715:00 hDRENICA - TREPCA1-0thumbs_up.png
2112.03.201715:00 hDRITA - DRENICA2-1thumbs_down.png
2218.03.201716:00 hDRENICA - KF LLAPI2-0thumbs_up.png
2301.04.201717:00 hFERONIKELI - DRENICA0-1thumbs_up.png