HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Rezultatet - Java 18 (25.02.2017 - 26.02.2017)

E shtunë, 25.02.2017 - 18. Java
 15:00 hBESAKF LLAPI1 - 0 
 15:00 hFERONIKELITREPCA5 - 1 
 15:00 hFERIZAJPRISHTINA0 - 0 
 15:00 hHAJVALIALIRIA2 - 4 
E diel, 26.02.2017 - 18. Java
 15:00 hGJILANDRITA1 - 1 
 15:00 hTREPCA 89DRENICA4 - 0